تعداد بازدید خبر : 1160
تاریخ انتشار خبر: دوشنبه 21 شهريور 1394
تیم ملی فوتبال دانش آموزی زیر 18 سال ایران نایب قهرمان آسیا شد .
ضربات پنالتی قهرمان را مشخص کرد . تیم شایسته ایران به نایب قهرمانی بسنده کرد .
تیم‌ملی دانش‌آموزی زیر 18سال کشورمان در فینال چهل و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا مقابل کره جنوبی به میدان رفت که پس از دو نیمه رقابت سنگین و پایاپای بازی به وقت اضافه کشیده شد و در وقت‌های اضافه نیز گلی از خط دروازه‌ها رد نشد اما تیم کره جنوبی با نتیجه 5 بر 4 در ضربات پنالتی به پیروزی رسید.
در این دیدار دو تیم بازی سرعتی و تکنیکی زیبایی را به نمایش گذاشتند و در طول مسابقه مورد تشویق تماشاگران چینی قرار گرفتند. در ترکیب ایران در این بازی بهزاد جوزق‌کار، محمدحسین چگینی، علیرضا آقابراری، مهرداد پورابوالقاسم، شاهین عباسیان، نوید حیدری، سید امیرحسین صفوی، علی طاهران، علیرضا عباسی، امیرحسین یحیی‌زاده و مجتبی نجاریان به میدان رفتنند که محمدجواد کردونی و بهروز جلالیان نیز به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شدند.
اما در بازی رده‌بندی نیز تیم تایلند تیم چین الف را شکست داد تا دست میزبان از جام کوتاه بماند و به این ترتیب تیم‌های کره‌جنوبی، ایران، تایلند و چین مقام‌های اول تا چهارم را بدست آوردند.
در مراسم اختتامیه مدال بازیکنان و کادر تیم و جام نایب قهرمانی مسابقات توسط فرشید ارمیان رییس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی کشورمان اهداء شد. عنوان فنی‌ترین بازیکن به دانش‌آموزی از کره‌جنوبی رسید، آقای گل مسابقات از تایلند جایزه گرفت، عنوان تیم اخلاق به تیم چین میزبان رسید و جایزه بهترین دروازه‌بان هم به بهزاد جوزق‌کار از ایران رسید. ضمن اینکه عنوان بهترین خط دفاعی فقط با یک گل خورده به دانش آموزان ملی پوش ایران رسید.
نظرات[]

نام
پست الکترونیک
آدرس وبسایت یا وبلاگ
نظرشمــا